Ponúkam individuálny prístup ku každému zákazníkovi.
Moja priorita je Vaša spokojnosť pri servise okien.
Budem rád za každú recenziu mojich služieb.
Neváhajte nás kontaktovať.SERVIS PLASTOVÝCH OKIEN
SERVIS PLASTOVÝCH OKIEN

 
Ponúkam individuálny prístup ku každému zákazníkovi.
 
Moja priorita je Vaša spokojnosť pri servise okien.
 
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

INFORMÁCIE


 
Plastové okná a ich údržba
 
Skutočnosť, že plastové okná vydržia večne, nie je pravda. Mali sme možnosť stretnúť sa aj s oknom, ktoré malo len 6 mesiacov a už muselo byť servisované. Tak, ako auto, tak aj plastové okná potrebujú servisnú prehliadku, diagnostiku či prevenciu. Prečo? Ak plastové okna necháme len tak bez povšimnutia, stane sa to, že komponenty začnú odchádzať skôr.
 
Umytie nestačí!
 
Ak raz za čas umývate okná a myslíte si, že ste spravili všetko potrebné, nie je to tak. Ide iba o vizuálny efekt! Dobrý odborník na plastové okná vie, čo sa na nich kazí najviac a ako tomu predísť. Nechajte preto skontrolovať Vaše okná skôr, ako napáchajú škody. /Môžete využiť naše služby./
 
 
Dbajte na prevenciu od odborníka! /využite naše služby./
 
Poruchu nezbadáte, príde sama a nečakane. To, že zlomenie pántu je naozaj nebezpečné, dokazuje aj naša fotogaléria.
Ako profesionáli a odborníci Vám spravíme prevenciu plastových okien. Poradíme Vám, ako s nimi zaobchádzať a čomu sa vyvarovať. Povieme Vám, čo už je na hranici životnosti a čo by bolo dobré vymeniť, aby nenastala škoda pri poruche na komponente kovania.
Napríklad porucha spodného pántu je tak nebezpečná, že v najhoršom prípade hrozí až spadnutie ťažkého krídla, čo môže spôsobiť aj poškodenie ďalších vecí, ale zároveň aj zdravia. Alebo rozpadnutá prevodovka, ktorá Vám zaistí balkón a už sa nebude dať otvoriť, čo má za následok drahé núdzové otvorenie krídla a často aj ďalšiu škodu na kovaní. Pri našich servisoch sme si mysleli, že už sme videli všetko, ale nie je to tak. Vždy príde niečo nové, priam až nepochopiteľné, aké následky môže spôsobiť porucha na plastových oknách.
 
Nechajte si spraviť posudok/prevenciu pred alebo po kúpe bytu či domu. /využite naše služby./
 
Ak chcete alebo ste už kúpili dom či byt, tak Vám odporúčame dbať na to, aké okná kupujete a hlavne, v akom sú stave. Táto skutočnosť Vám môže zachrániť tisíce eur.
Asi každý z nás je šťastný, keď kúpi pekný a hlavne vlastný byt alebo dom. Ale zabúda na dôležité veci. Mali by ste venovať pozornosť nielen na steny okolo okien, ale aj na samotné okná.
Je to mimoriadne dôležitá záležitosť. Môžete predísť problémom s oknami najmä v zimnom období.
 
Výzor nestačí
 
Ak si okná obzeráte a vyzerajú pekne, ešte neznamená, že sú v poriadku. Nechajte spraviť diagnostiku okien na odborníka. Spravíme Vám diagnostiku okien ešte pred kúpou alebo po kúpe bytu či domu. Povieme Vám, čo je dobré, čo sa bude musieť vymeniť alebo opraviť.

Vek okien
 
Vek okien je asi najväčším faktorom správneho fungovania okien. Viete o tom, že izolačné sklá sa za čias, kedy bol na každom rohu výrobca plastových okien, lepili z jednozložkových tmelov, čo má časom za následok rýchly úbytok plynu, ktorý je v strede skla? Po úplnom úbytku plynu, tzv. argónu, vedie k ich zahmlievaniu a aj k vyšším nákladom na vykurovanie. Dnes sa už používajú modernejšie tmely, takzvané dvojzložkové, a namiesto hliníkového rámika sa používa okrem iného aj plastový, ktorý má niekoľkokrát lepšiu vlastnosť ako hliníkový rámik v strede izolačného skla. Takisto odchádza aj tesnenie, ktoré už nespĺňa funkčnosť, kovanie, hlavne prevodovky, rohy a samotné plasty.

Poškodenie


ZLOMENÝ PÁNT

Poškodenie


HRDZAVÝ PÁNT

Poškodenie


OHNUTÁ NOŽNICA

Poškodenie


ZLOMENÝ PÁNT

© Copyright   Všetky práva vyhradené
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky